Dorośli

People, knowledge, education study school concept. Group of happy students reading books and preparing to exam in library

Dla dorosłych oferujemy dwa profile zajęć:

Obiecywali nauczyć cię mówić, a kazali ci robić ćwiczenia w podręczniku i zakuwać listy słówek, a potem połowa lekcji schodziła na sprawdzaniu, czy zrobiłeś robotę, którą oni sami mieli zrobić? Nie na tym polega nauczanie języka. Jeśli masz już dość systemu szkolnego, który przyniósł ci marne efekty, my mamy do zaoferowania zupełnie coś innego.

ANGIELSKI OGÓLNY

Ogólne rozwijanie znajomości języka angielskiego z naciskiem na naukę wymowy i rozumienia ze słuchu. Nauka wymowy odbywa się przy użyciu naszej autorskiej metody ShockWaveFormula i polega głównie na powtarzaniu całych zdań (nie ma to nic wspólnego z metodą Callana). Nauka rozumienia ze słuchu odbywa się już w trakcie ćwiczenia wymowy, ale stosujemy również inne techniki, między innymi analizowanie wymowy zdań i pojedynczych słów w autentycznych nagraniach. Nacisk w trakcie zajęć na nauczanie wymowy i rozumienia ze słuchu ułatwia ćwiczenie użycia języka w krótkich konwersacjach, które również są częścią każdej lekcji.

Dla osób bardziej zaawansowanych chcących podszlifować swój język, ale również i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem mamy opracowane specjalne metody tłumaczenia gramatyki, które całkowicie różnią się od tego, co uczą w szkole – czyli nudne regułki i wyjątki od wyjątków. My uczymy na podstawie znaczenia słów. 

Chcesz wiedzieć na czym polegają nasze metody tłumaczenia? Kliknij TUTAJ i sprawdź nas na YouTube!

angielski w księgowości

 

Profil będzie dostępny od września 2023

Szczegóły oraz rezerwacja miejsca pod numerem: 504-120-304

 

Osiowymi założeniami naszej metody uczenia są:

W praktyce oznacza to,

że jeśli ktoś chce nauczyć się mówić płynnie

całymi zdaniami z dobrą wymową, wówczas głównie właśnie to będziemy ćwiczyć w czasie lekcji – mówienie całych zdań płynnie z dobrą wymową.
To tylko bardzo ogólne cechy naszej metody nauczania. Sprawdź nas! Przyjdź na nasze lekcje!

cennik na rok szkolny 2023/24

PROMOCJA! 

Stwórz samodzielnie swoją grupę, np. uczniowie z jednej klasy w celu korepetycji pod szkołę i odbierz po 100zł dodatkowego rabatu na Kurs dla każdego z grupy!

Cena dotyczy 1 osoby. Czas trwania 1 lekcji: 60 min; Ilość lekcji w Kursie: 36

Jesteś zainteresowany?